Türkçe Kuran

Şimdi Allah’ın Kutsal mesajı olan Kur’anı Türk dilinde Android akıllı telefonunuz veya tabletinize tamamen ücretsiz indirerek tadını çıkarabilirsiniz!

Tüm Müslümanlarda her zaman Kur’anın bir kopyasının olması gerekir. Eğer evde kalmaya ve Kur’an-ı Kerim okumaya zamanın yoksa, akıllı telefon ya da tablette Kuranı Kerim okumak senin için en iyi çözümdür. İşte, okulda, ya da seyahatta Kuran okuya bilirsin.

Bu uygulama arama ve Kur’an-ı Kerim okumak, resmi Türkçe çeviri yapabileceğiniz Kutsal Kuran kitabıdır. Nerede olursanız olun, her zaman, Kur’an-ı Kerim size yardımcı olacaktır. İstediğiniz Kur’an ayetleri veya surelerini kolayca arayarak onları tekrar tekrar bulabilirsiniz.

turkish-quran-6

Bu uygulamada, Kur’an-ı Kerim Türkçe metni tam olarak Kur’an-ı Kerimin bütün sürümlerinde bulunan aynı resmi metin ve dikkatle profesyonel okuyucular tarafından doğrulanmış oldu. Türkçe çeviri Arapça orijinali için resmi sürümü ve en dürüst olanıdır.

Akıllı telefonunuzdaki Türkce Kuran uygulamasını yükledikten, ya da indirdikten sonra gerekli mobil veri bağlantısı ve Wi-Fi olmasa bile, tüm Kuranı çevrimdışı okuyabilirsiniz.

İnsanlar ve resmi Türkçe tercümesi ile net yazı Al Quran Al-Majeed okuyun. Uygulamada Allah’ın Kur’an’da bize verdiği kutsal mesajın tüm dikkati böylece çok sezgiseldir.

https://play.google.com/store/apps/details?id=turkish.Quran

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *